Scroll Top

Bestsellerowa seria czekolad Mokate TO GO dedykowana sektorowi HORECA.

Bestsellerowa seria czekolad Mokate TO GO dedykowana sektorowi HORECA.

 

Branża HoReCa jest świadkiem znaczących zmian w preferencjach konsumentów, którzy coraz bardziej kładą nacisk na jakość produktów a tym samym-na ich pochodzenie.

Odpowiedzią na te oczekiwania, jest seria czekolad do picia-Mokate TO GO o szerokim zastosowaniu.

Czekolady z portfolio Mokate Professional doskonale sprawdzą się w ekspresach 

do kawy, czekoladziarkach, czy automatach vendingowych. Znajdziecie je w menu romantycznych restauracji, przydomowych piekarni, aż po duże sieci hotelowe.

 

Seria Mokate TO GO sprzedawana z sukcesem w ponad 60 krajach na świecie, 

wciąż cieszy się niesłabnącym uznaniem. Co stanowi o jej przewadze?

 

Obniżona zawartość tłuszczu

Tradycyjne czekolady do picia są znane ze znacznego udziału tłuszczu w składzie, 

co wpływa na ich kaloryczność i wartość odżywczą. Asortyment jaki oferujemy wyróżnia się obniżoną zawartością tłuszczu, tym samym reprezentuje znaczący postęp w kierunku dostarczania bardziej zbilansowanych produktów. Znacznie obniżona zawartość tłuszczu sprawia, że konsumenci mogą cieszyć się wyjątkowym smakiem intensywnej czekolady. 

 

Najwyższa jakość kakao

Głównym składnikiem czekolad do picia jest kakao, a jego jakość jest kluczowa dla smaku i wartości odżywczej produktu. W czekoladach dedykowanych vendingowi wykorzystujemy kakao najwyższej jakości, z precyzyjnie wyselekcjonowanych, certyfikowanych plantacji, co przekłada się na intensywny smak i niezapomniany aromat.

 

Bogactwo wyboru smaków

Smak i teksturę naszych czekolad dostosowaliśmy do wymagających gustów konsumentów. Klienci mają możliwość wyboru między klasyczną gęstą, intensywną czekoladą, a słodszymi wersjami mlecznymi. 

 

Obecna pora roku stanowi doskonałą okazję do dostarczenia Klientom produktów, 

po które będą wracać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czekolad wszystkich tych, którzy nie wiedzieć, dlaczego, jeszcze nie mają ich w ofercie swojej gastronomii.

Zostaw komentarz