Scroll Top

Herbaty LOYD Premium pakowane w piramidki- noworoczna propozycja dla sektora HoReCa od Mokate Professional.

Herbaty LOYD Premium pakowane w piramidki- noworoczna propozycja dla sektora HoReCa od Mokate Professional.

 

Najnowsza oferta Mokate Professional dedykowana sektorowi HoReCa ma kształt….piramidek.

 

Najnowszy produkt z portfolio Mokate-LOYD Premium jest znakomitym przykładem tego, że luksus i zrównoważony rozwój mogą iść w parze, czego rezultatem są produkty, które są zarówno wyjątkowe, jak i odpowiedzialne.

Herbaty występują w 7 smakach: od klasycznych- czarna i Earl Grey, po bardziej intrygujące.

 

W 2023 roku rynek herbat premium pakowanych w piramidki był wart 257,7 miliona dolarów, z prognozowanym wzrostem do 400,2 miliona dolarów do 2033 roku. Największa sprzedaż herbat miała miejsce w Stanach Zjednoczonych z udziałem rynkowym wynoszącym 82,2%, podczas gdy w Azja, Indie i Chiny również wykazują silne tendencje wzrostowe. (Źródło: worldteanews)

 

Ta forma pakowania, a co za tym idzie, parzenia herbaty zapewnia optymalną ekstrakcję aromatów i smaków, przewyższając tradycyjne metody. Badania rynkowe podkreślają, że kształt torebki ma istotny wpływ na jakość zaparzanej herbaty, z piramidkami oferującymi wyraźnie lepsze doświadczenie smakowe. Woreczki od herbaty zawieszone są na dłuższym, bawełnianym sznurku, bez metalowych zszywek, co ułatwia bezpieczne i pełne uwolnienie smaku.

 

Znaczenie dla HoReCa

 

Wprowadzenie herbat LOYD Premium do oferty HoReCa to strategiczna decyzja, która ma potencjał znaczącego wpływu na wzrost sprzedaży i zadowolenie Klientów. Wysokiej jakości herbaty w eleganckich opakowaniach mogą skutecznie wzmocnić wizerunek marki i zwiększyć lojalność Klientów, oferując niezapomniane doświadczenie smakowe.

 

Linia herbat LOYD Premium reprezentuje kierunek, w którym zmierza globalny rynek herbaty – ku produktom, które łączą innowacyjność, doskonały smak i świadomość ekologiczną. To nie tylko wyróżnia markę na konkurencyjnym rynku, ale także przyczynia się do kształtowania przyszłości branży herbaty, kierując na ścieżkę zrównoważonego rozwoju i innowacji. 

Wprowadzenie tej linii to nie tylko krok w kierunku zaspokojenia rosnących oczekiwań konsumentów dotyczących jakości, ale również wyznacznik nowych standardów w branży herbaty. 

 

Zapraszamy na herbatę! Macie swojego smakowego faworyta?

Zostaw komentarz