Scroll Top

HORECA czyli jaką kawę wybrać do hotelu, restauracji czy też biura?

Jeżeli stoisz przed decyzją: jaką kawę wybrać do swojej gastronomii to bingo. Znalazłeś się we właściwym miejscu.

Kawa wybierana do restauracji czy hotelu ma olbrzymie znaczenie, jest wizytówką miejsca, w którym zdecydujemy się odpocząć.
Ile razy zachwycaliśmy się kawą podczas delegacji biznesowej a ile razy było dokładnie odwrotnie? Zdarzało się, że najlepsze wydarzenie popsuł smak byle jakiej kawy…prawda?

Nasi klienci mają w pełni świadomość tego, że zarówno cena, jak i jakość mają olbrzymie znaczenie. Na jakości opierają wizerunek swojego biznesu.

W portfolio grupy Mokate znajdują się najbardziej uznane hotele w Polsce ale i na świecie, największe centra konferencyjne i targowe, topowe restauracje.

Od ponad 30 lat z sukcesem współpracujemy z najbardziej wymagającymi-dostarczamy im kawę i herbatę w najbardziej dogodnych opakowaniach, najlepszym smaku, w doskonałych proporcjach.

Kawa wybierana przez naszych Klientów do automatów to zazwyczaj mieszanka zawierająca między 50% a 70% arabiki, a w pozostałych proporcjach- robustę.
Kawa wybierana do ekspresów kolbowych zawiera między 80%-100% arabikę.

W hotelach największą popularnością cieszą się: Marizzi Rosso, Mokate Professional Horeca czy Mokate Professional Coffee Bar. Restauracje lubują się w Mokate Marizzi Azzurro, Mokate Marizzi Nero i Mokate Marizzi Marrone, podczas gdy w biurach dominują: Mokate Proffessional Horeca i Marizzi Rosso.

W naszych palarniach dopracowujemy mieszanki tak, aby ostatecznie uzyskać najbardziej intensywne espresso, delikatne latte, kremowe cappuccino. Nieustannie pracujemy na to, aby nasza kawa była jeszcze lepsza.

Zapraszamy na doskonałą arabikę i wyjątkową robustę.

Dołącz do grona wielbicieli kaw z portfolio Mokate.

Let’s have Mokate tohether!